Dziś jest 22 czerwca 2024 r., imieniny Flawiusza, Pauliny

Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Zdalna szkoła+

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o sfinalizowaniu zakupu sprzętu elektronicznego w ramach projektu grantowego „Zdalna szkoła+” i przekazania go szkołom podstawowym z terenu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Od 29 października 2020 r. Urząd Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą będzie nieczynny dla klientów

Od dnia 29 października 2020 r. - do odwołania obowiązuje ograniczona możliwość wejścia do budynku Urzędu Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą.

Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem? Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek.

Udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest bardzo ważnym obowiązkiem! To wymóg wynikający z ustawy, a za jego nieprzestrzeganie przewidziane są prawne i finansowe sankcje. Do udziału w spisie rolników powinna też przekonać świadomość odpowiedzialności za polskie rolnictwo. Dane spisowe posłużą przecież do wspierania rolników.

Komunikat

Informujemy, że od dnia 28 października 2020 r. nieczynna będzie znajdująca się w naszym Urzędzie placówka Banku Spółdzielczego Vistula.

Zmiany w dowozach do szkół

W związku ze zbyt długim czasem jazdy uczniów autobusem szkolnym trasa "Niebieska" została podzielona na wcześniej istniejące trasy" „Czerwoną” i „Pomarańczową”.

Informacja o Sesji Rady Miejskiej

Uprzejmie informuję, że w dniu 28 października 2020 r. (tj. środa) o godz. 11 oo w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą odbędzie się XVIII Sesja Rady Miejskiej w Czerwińsku nad Wisłą kadencji 2018 – 2023.

Niejednym Śladem po Mazowszu

Zapraszamy do obejrzenia odcinka programu Niejednym Śladem, który nagrywany był na początku października m.in w Czerwińsku nad Wisłą.

Cała Polska w czerwonej strefie, kolejne zasady bezpieczeństwa oraz Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną rząd reaguje na bieżąco i wprowadza kolejne zasady bezpieczeństwa. Przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest obecnie naszym priorytetem. Od soboty, 24 października cała Polska zostanie objęta obostrzeniami czerwonej strefy.

Informacja o zmianie w harmonogramie dowożenia ze względu na realizację przez klasy IV – VIII nauki zdalnej.

W ramach zmian została ograniczona ilość odwozów do jednego dziennie oraz trasa czerwona i pomarańczowa została połączona w trasę niebieską.

Podpisaliśmy umowy na inwestycje drogowe

Dzisiaj (tj. 22 października 2020 r.) Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcin Gortat, Skarbnik Miasta i Gminy Rafał Gwiazda oraz Adam Nowakowski – właściciel firmy Wapnopol, podpisali umowę na realizację dwóch inwestycji drogowych.


Dane teleadresowe gminy

Urząd Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl